اطلاعیه: کلاهبرداری از امیر مسعودی

کلاهبرداری از امیر مسعودی

در این مقاله سعی داریم موشکافانه و با زمینه پرسش و پاسخ گوناگون که از تمام جهات طراحی شده است به این سوال پاسخ دهیم که آیا امیر مسعودی کلاهبردار است یا خیر ؟چگونه شایعه امیر مسعودی کلاهبردار بر سر زبان ها افتاد؟

شاید آسان ترین کار در این دوره که عصر ارتباطات و اینترنت می باشد، پخش کردن شایعات و تهمت می باشد. شما به راحتی می توانید یک پست کاملا دروغ و کذب را به راحتی در صفحه های اجتماعی و اینترنت منتشر کنید. البته در این بین افرادی سودجو با ساخت وبلاگ و وبسایت هایی با نام امیر مسعودی اقدام به کلاهبرداری نمودند که همین امر سبب گسترش بیشتر اینگونه شایعات و تهمت ها بوده است.

چه کسانی سعی می کنند که امیر مسعودی را به عنوان کلاهبردار معروف کنند؟

مشخص است افرادی که امیر مسعودی را رقیب خود می دانند، برای تخریب ایشان و بالابردن خود سعی در پخش اینگونه الفاظ دارند. البته این روش که همان تخریب ایشان می باشد روشی غیراخلاقی است که معمولا از افراد ضعیف صورت می گیرد

از معروف شدن امیر مسعودی به عنوان کلاهبردار چه سودی می برند؟

یکی از راه های بالابردن خود و گریز از مقایسه شدن تخریب رقیب خود می باشد. این روش که بیشتر در قبال افراد موفق و شاخص صورت میگیرد، روشی کاملا غیر اخلاقی است. البته با توجه به سابقه و رزومه کاری استاد امیر مسعودی کاملا واضح است که این تهمت ها و شایعات که از طرف رقیبان امیر مسعودی در حال گسترش می باشد اما برای اطمینان از این موضوع که ایشان از لحاظ اخلاقی کاملا سالم می باشند، می توان از شاگردان ایشان پرس و جو کرد.

در پایان اما باید به این موضوع اشاره کرد که اگر ایشان کلاهبرداری کرده بودند و یا کاری غیر اخلاقی از ایشان رخ داده بود آیا رسانه ی ملی به ایشان اجازه ی حضور در برنامه های تلویزیونی را می دهد و اعتبار برنامه های خود را زیر سوال می برد؟ یا مراجع قانونی فقط نظاره گر هستند و به دنبال دستگیری مجرمین نیستند؟

من به عنوان نویسنده این مطلب که در کلاس های ایشان شرکت نموده ام و از ویدیو های منتشر شده توسط ایشان استفاده نمودم کاکلا مطمئنم که تمام مطالبی که به عنوان امیر مسعودی کلاهبردار منتشر شده است دروغ و کذب می باشد.

در پایان از همه شما که این مقاله را مطالعه کرده اید تقاضا دارم که این مطلب را در صفحه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

استاد حسین احمدی

سایت های رسمی استاد حسین احمدی

konkur-100.ir

gilna-konkur.com

konkur-100.com

سایت های رسمی استاد امیر مسعودی

amirmasooudi.com

masoudikonkour.com

استاد امیر مسعودی

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input

Invalid Input

Search