نرم افزار تخمین رتبه
تخمین رتبه گیلنا

تیم تخصصی انتشارات گیلنا با بررسی تمامی آمار و اطلاعات کنکور های سنوات گذشته از قبیل درصد های رتبه های داوطلبین در هر 3 رشته ی اصلی و رشته های قبول شده با هر رتبه، توانسته است جامع ترین و برترین نرم افزار های انتخاب رشته و تخمین رتبه را طراحی کند.این نرم افزار با توجه به امتیازات ویژه ای که نسبت به سایر نمونه های مشابه دارد،به صورت کاملاً رایگان در اختیار داوطلبین کنکور قرار داده شده است.از جمله مزایای استفاده از این نرم افزار ها این است که با وارد کردن درصد های آزمون های آزمایشی می توانید خود را مورد ارزیابی قرار دهید که تا چه حد به هدف مورد نظر خود نزدیک شده اید.چنان چه تازه در ابتدای مسیر هستید و می خواهید برای رشته ای به صورت جدی شروع کنید،با استفاده از این نرم افزار ها می فهمید برای هر درس چه میزان از زمان و تلاشتان را باید اختصاص دهید.

باید بدانید که در کنکور هرسال سطح سوالات (سختی و آسانی) متفاوت است مثلا شاید برای شما هم پیش آمده باشد که سوالات کنکور قبل را خوانده باشید و برای به چالش کشیدن وتخمین رتبه ی کنکوری خود در آن سال، خود را در محیط و فضای کنکوری تصور کرده باشید و به سوالات ،همانند جلسه کنکور جواب بدهید درصد خوبی را به دست آورده باشید ولی در جلسه کنکور با سوالات متفاوت و سخت تر مواجه شوید.

پس ما به شما پیشنهاد میکنیم سوالات کنکور های سال های قبل را مشاهده کنید و همانند جلسه کنکور به سوالات جواب دهید و در نرم افزار آنلاین تخمین رتبه ی کنکور گیلنا درصد هایتان را وارد کنید ویا با ورود به نرم افزار انتخاب رشته لیست قبولی داوطلبان کنکور سال قبل را مشاهده کنید که به شما در انتخاب رشته ، شهر و دانشگاه کمک میکند.

با وارد کردن رشته ،منطقه و یکی از اطلاعات رتبه در سهمیه یا رتبه در کشور میتوانید کارنامه سال های قبل نزدیک به رتبه شما را مشاهده کنید . لیستی به شما نمایش داده میشود که با 4 رنگ متفاوت دسته بندی شده است رنگ هایی که بیان گر بدبینانه ترین حالت قبولی ، رتبه ی کاربر ، معمولی و خوشبینانه ترین حالت قبولی است.

نرم افزار انتخاب رشته
نرم افزار تخمین رتبه

شما میتوانید با انتخاب منطقه و رشته ی خود درصد هایی که در دروس عمومی و اختصاصی زده اید را وارد کنید و رتبه ی کشوری ، رتبه قبولی ، شهر و دانشگاه قبولی افرادی که شبیه شما هستند را مشاهده کنید و رتبه ی خود را با نرم افزار تخمین رتبه ی آنلاین تخمین بزنید.

استاد حسین احمدی

سایت های رسمی استاد حسین احمدی

konkur-100.ir

gilna-konkur.com

konkur-100.com

سایت های رسمی استاد امیر مسعودی

amirmasooudi.com

masoudikonkour.com

استاد امیر مسعودی

مشاوره کنکور

برای مشاوره تخصصی کنکور با اساتید گیلنا فرم زیر را پرکنید.ما با شما تماس می گیریم

Invalid Input

Invalid Input

Search